מחפש קריירה בנדל"ן

הצטרף להצלחה

נכסים חמים

שאול המלך

690,000‎ ₪
קומה: 1
חדרים: 3
שטח הנכס: 75‎ מ"ר
Boat on a Lake

הצטרפות לנדל"ן בזמן

נדל"ן בזמן פותחים בפנייך עולם של הזדמנויות עסקיות ומסלולים להגשמת הפוטנציאל שלך כאיש עסקים. תחום הנדל"ן בישראל טומן בחובו פוטנציאל כלכלי רב, וכן אפשרות להגשמה עצמית דרך מקצוע דינאמי, מהנה ורווחי.

אנו מציעים לך מספר אפשרויות קריירה ומזמינים אותך להכיר את תחום הנדל"ן לעומק אשר יזמנו לך הזדמנויות שמעולם לא פגשת.

הצטרפות כסוכן

נדל"ן בזמן מציעה לך פלטפורמה מקצוענית ואיכותית להזנקת הקריירה שלך כסוכן נדל"ן. אנו מציעים הכשרה מקיפה, ליווי אינטנסיבי, עוצמה פרסומית של מותג מוביל ומעטפת טכנולוגית מתקדמת, וזה רק על קצה המזלג... אנחנו תמיד מחפשים אנשים מוכשרים בעלי מוטיבציה ויוזמה, ויודעים שאיתנו הקריירה שלך תתחיל בצורה הטובה ביותר – בדרך להצלחה!

הצטרפות כזכיין

נדל"ן בזמן מציעה לך שילוב ייחודי בין ניהול של עסק עצמאי בעל פוטנציאל רווח מרשים ומודל כלכלי אטרקטיבי, ובין צמיחה בתוך מסגרת של מותג מוביל המעניק לך עוצמה, בטחון, ידע והכשרה. אנחנו מחפשים אנשי עסקים הרוצים לנהל עסק עצמאי רחב היקף, אנשי עסקים המעוניינים למנף את הכוח של מותג דומיננטי בעל שם עולמי, ולהגשים את החזון העסקי שלהם. נדל"ן בזמן – לעשות עסקים עבור עצמך, אבל לא לבדך.

ערב קריירה

נדל"ן בזמן מזמינה אותך להרצאה פתוחה על עולם הנדל"ן בישראל – "ערב קריירה". כל יום רביעי בשעה 17:00 אנו מקיימים הרצאה הכוללת סקירה של תחום הנדל"ן בישראל, הזדמנויות בתחום התיווך, וכמובן פירוט על אפשרויות הקריירה שלך בנדל"ן בזמן. ההרצאה חינם, ללא התחייבות, ואינה דורשת הרשמה – פשוט לבוא ולהקשיב!

איך מצטרפים?

אם יש לכם את הרצון להצטרף למשפחת נדל"ן בזמן או להגיע ל"ערב קריירה", צרו איתנו קשר עוד היום, או השאירו פרטים באתר ונציגנו ייצרו עמכם קשר בהקדם.

פרטי יצירת קשר
תודה! פנייתך נרשמה ונציגנו יחזרו אליך בהקדם